دانلود جدیدترین کتاب های الکترونیکی فارسی و انگلیسی

دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی – فهرست جدیدترین کتاب های فارسی – دانلود مستقیم کتاب های ایرانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آمار تصادفات در کشور عزیزمان ایران ۱۰۰ برابر دنیا است / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که نقش پلیس در کم کردن تخلفات رانندگی، بسیار بازدارنده و موثر است و حضور پلیس راهور، هشدار دهنده هست، افزود: تنها م

آمار تصادفات در کشور عزیزمان ایران ۱۰۰ برابر دنیا است / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت: آمار تصادفات در کشور عزیزمان ایران ۱۰۰ برابر دنیا است

عبارات مهم : حوادث

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که نقش پلیس در کم کردن تخلفات رانندگی، بسیار بازدارنده و موثر است و حضور پلیس راهور، هشدار دهنده هست، افزود: تنها مُسکّن آرامبخش جهت نهادهای درگیر در ایام تعطیلات نوروزی، لبخند و رضایت مردم هست.

به گزارش ایلنا، سید حسن هاشمی در سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان این مطلب گفت: از انتخابم به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک خوشحالم و امیدوارم، سفیر واقعی راهنمایی و رانندگی باشم.

وزیر بهداشت با بیان این که یکی از بلایای تکنولوژی، آسیب های مضاعفی است که به بشر وارد می کند، گفت: اگر به صد سال پیش برگردیم، تصادف به معنای امروزی نبود و بعضی امراض علت عمده فوت مردم بود.

آمار تصادفات در کشور عزیزمان ایران ۱۰۰ برابر دنیا است / وزیر بهداشت

هاشمی با اشاره به این که درست است که در دوران گذشته چهارپا وجود داشت ولی چهارچرخ نبود و این چهارچرخ امروز، تعداد زیادی از مردم را می کشد، افزود: آینده نگری می شود که تا سال 2020، تصادفات، سومین عامل فوت انسان در دنیا باشد.

وی همچنین گفت: متاسفیم که آمار تصادفات در کشور عزیزمان ایران به خصوص در خودروهای سنگین، صد برابر دنیا است و از نظر فوت و میر به ازای هر ده هزار ماشین اوضاع کشور عزیزمان ایران تقریبا دو برابر میانگین دنیا و اروپا است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که نقش پلیس در کم کردن تخلفات رانندگی، بسیار بازدارنده و موثر است و حضور پلیس راهور، هشدار دهنده هست، افزود: تنها م

هاشمی با بیان این که درست است که تعداد تلفات بزرگراه ای از سال 84 تا کنون 40 درصد کم کردن یافته ولی تعداد ماشین زیاد کردن و کیفیت آنها تفاوتی نداشته هست، افزود: بیش از سی سال است که چشم به راه هستیم که خودروی استاندارد به بازار عرضه شود و متاسفانه کیفیت خودروها بهتر نشده و در بعضی موارد بدتر هم شده است است.

وی همچنین گفت: اوضاع بزرگراه های کشور بهتر از گذشته است ولی با استانداردها فاصله داریم.

وزیر بهداشت با بیان این که حضور پلیس در کم کردن حوادث ترافیکی موثر است و دستگاه هایی مانند اورژانس، هلال احمر و آتش نشانی حضور خوبی در این حوادث دارند ولی تا اوضاع مطلوب، فاصله داریم، افزود: امیدوارم در عنوان فرهنگسازی جهت کم کردن تصادفات، همراهی بیشتری با پلیس راهنمایی و رانندگی بشود .

آمار تصادفات در کشور عزیزمان ایران ۱۰۰ برابر دنیا است / وزیر بهداشت

وی در ادامه با بیان این که نمی دانم آیا تولید مجموعه های انیمشن مانند سیاساکتی متوقف شد و به بودجه یا انگیزه جهت تولید نیاز دارد یا خیر ولی تاثیرگذاری بسیار زیادی در مردم داشت، افزود: کار معلمی از جنس انبیاء است و نباید از تکرار خسته شد بلکه آموزش موثر با تکرار میسر و منجر به واکنش‌ها سازی می شود.

هاشمی در ادامه همچنین گفت: امیدوارم همکاری بیشتری با پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشیم و ما تابع این نیرو هستیم تا آسیب های ناشی از حوادث بزرگراه ای کم کردن پیدا کند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که نقش پلیس در کم کردن تخلفات رانندگی، بسیار بازدارنده و موثر است و حضور پلیس راهور، هشدار دهنده هست، افزود: تنها م

وزیر بهداشت با بیان این که وزارت بهداشت با زیاد کردن پوشش خدمات درمانی و امدادی در حوادث بزرگراه ای، گام های مثبتی برداشته است البته شاید بهورزان، مراقبین سلامت، منزل های بهداشت و مراکز جامع خدمات سلامت و شورای عالی سلامت و امنیت غذایی بتوانند به فرهنگسازی کمک کنند، افزود: نقش و کمک وزارت بهداشت در کم کردن فوت و معلولیت ناشی از حوادث بزرگراه است.

وی همچنین گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم 33 پایگاه اورژانس هوایی در کشور راه اندازی شد، ناوگان زمینی اورژانس به طور کامل نوسازی و در کلانشهرهای کشور مانند تهران، موتورلانس ها به ظرفیت اورژانس اضافه شد.

آمار تصادفات در کشور عزیزمان ایران ۱۰۰ برابر دنیا است / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت افزود: در ایام تعطیلات نوروزی، علاوه بر 2400 پایگاه اورژانس در کشور، 500 پایگاه تازه دیگر نیز خدمات فوریت های پزشکی را به مردم و مسافران ارائه می دهند.

هاشمی با بیان این که یکی از مهمترین علل کم کردن تصادفات، رعایت مقررات راهنمایی رانندگی به وسیله مردم هست، افزود: پلیس راهور همواره تاکید دارد که بسیاری از تصادفات در فاصله 30 کیلومتری منتهی به مقصد رخ می دهد و مردم باید به این توصیه توجه کنند، بنابراین شرط عقل، پیشگیری از بروز این حوادث است.

وی در ادامه گفت: بین 19 تا 20 درصد از قربانیان حوادث بزرگراه ای، کمتر از 20 سال سن دارند که اوضاع مناسبی نیست و در سنین جوانی، به علت بی توجهی، هیجان، غفلت و راحت اندیشی عالی ترین ثمره و سرمایه زندگی را از دست می دهیم.

وزیر بهداشت درخصوص چهارشنبه آخر سال نیز با بیان این که امیدوارم چهارشنبه آخر سال کم اتفاق ای داشته باشیم و پدران و مادران، فرزندان خود را رها نکنند و برنامه های جمعی برگزار کنند، افزود: در چهارشنبه نهایی سال می توان به شیوه های خوب هم خوش حالی و تفریح کرد و راهکار آن، همراهی پدران و مادران با فرزندان خود و رها نکردن آنها است.

هاشمی همچنین گفت: امیدوارم فرهنگ ترافیکی ارتقا پیدا کند و مسئولان صنعت هم در تولید ماشین تعارف را کنار بگذارند و اگر نمی توانند، فکر دیگری شود بنابراین باید خودرویی تولید شود که سلامت مردم را تضمین کند و در مورد بزرگراه ها، دولت و مجلس تصمیم بگیرند که نقاط اتفاق خیز را جهت هر لحظه از بین ببرند.

وی در آخر افزود: تنها مُسکّن آرامبخش جهت نهادهای درگیر در ایام تعطیلات نوروزی، لبخند و رضایت مردم است.

واژه های کلیدی: حوادث | بهداشت | تصادفات | رانندگی | بزرگراه | تصادفات | رانندگی | راهنمایی | وزیر بهداشت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog