دانلود جدیدترین کتاب های الکترونیکی فارسی و انگلیسی

دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی – فهرست جدیدترین کتاب های فارسی – دانلود مستقیم کتاب های ایرانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این باخت اصلا خوب نبود/ چیزی از ارزش‌های بازیکنانم کم نمی‌شود ، برانکو

سرمربی پرسپولیس بعد از شکست شاگردانش برابر السد قطر اظهار داشت: در طول سال مسابقه های زیادی را پشت سر گذاشتند و نتیجه های خوبی گرفتند و این باخت چیزی از ارزش‌ها

این باخت اصلا خوب نبود/ چیزی از ارزش‌های بازیکنانم کم نمی‌شود ، برانکو

برانکو: این باخت اصلا خوب نبود/ چیزی از ارزش های بازیکنانم کم نمی شود

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس بعد از شکست شاگردانش برابر السد قطر اظهار داشت: در طول سال مسابقه های زیادی را پشت سر گذاشتند و نتیجه های خوبی گرفتند و این باخت چیزی از ارزش های آنها کم نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از شکست شاگردانش برابر السد قطر اظهار داشت: السد خیلی خوب بازی کرد. ما می دانستیم که بازی مشکل را در پیش داریم. بازیکنان باید با بالاترین حد تمرکز ممکن به میدان می رفتند ولی متاسفانه به این شکل نشد. السد با این حال خیلی خوب کار کرد و در مسابقه های این چنینی نباید از هیچ شانسی به سادگی بگذرید و السد هیچ فرصتی جهت ما در این بازی نگذشت.

این باخت اصلا خوب نبود/ چیزی از ارزش‌های بازیکنانم کم نمی‌شود ، برانکو

او ادامه داد: در مسابقاتی اینچنینی شما نباید مرتکب اشتباه بشوید و نخستین اشتباه می تواند بهای سنگینی در پیش داشته باشد که همین اتفاق هم افتاد. در نهایت ولی ما بازی های دیگری هم در پیش خواهیم داشت و به دنبال نتیجه خواهیم بود.

برانکو به تشریح عملکرد شاگردانش در این بازی پرداخت و افزود: این باخت اصلا خوب نبود به خاص اینکه در لیگ قهرمانان رقم خورد. با این حال ما ۴ بازی دیگر در پیش داریم و باید آن را جبران کنیم. من از تیمم انتظار دارم که خوب بازی کند و خیلی بهتر از چیزی که امروز نمایش داد به میدان برود و امیدوارم این مساله اتفاق بیفتد.

سرمربی پرسپولیس بعد از شکست شاگردانش برابر السد قطر اظهار داشت: در طول سال مسابقه های زیادی را پشت سر گذاشتند و نتیجه های خوبی گرفتند و این باخت چیزی از ارزش‌ها

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: ما در حال حاضر سه امتیاز داریم و امیدوارم دور رفت را با ۶ امتیاز خاتمه دهیم. در نهایت تیم نسف هم جهت جنگیدن جهت برد به زمین خواهد آمد و من امیدوارم نتیجه های به شکلی رقم بخورد که شکست امروز ما بهای سنگین تری در پی نداشته باشد و ما سه تیم ۶ امتیازی داشته باشیم و این کار را سخت تر خواهد کرد.

او در آخر اظهار داشت: باز هم از بازیکنانم تقدیر می کنم. آنها در طول سال مسابقه های زیادی را پشت سر گذاشتند و نتیجه های خوبی گرفتند و این باخت چیزی از ارزش های آنها کم نخواهد کرد.

واژه های کلیدی: برانکو | مسابقه | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog