دانلود جدیدترین کتاب های الکترونیکی فارسی و انگلیسی

دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی – فهرست جدیدترین کتاب های فارسی – دانلود مستقیم کتاب های ایرانی

گت بلاگز استان ها همکاری دانشگاه‌های لرستان وبرلین آلمان

مدیر گروه همکاری های علمی بین المللی دانشگاه لرستان از شروع همکاری این دانشگاه و دانشگاه برلین آلمان خبر داد.

همکاری دانشگاه‌های لرستان وبرلین آلمان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان،علی بارانی از اجرایی شدن تفاهم نامه پذیرش و تبادل پژوهشگر و دانشجو، بین دانشگاه لرستان و دانشگاه برلین آلمان خبر داد.
وی گفت: تفاهم نامه بین دانشگاه لرستان و دانشگاه برلین آلمان، جهت تبادل دانشجویان دکترا و پژوهشگری پسا دکترا در اردیبهشت ماه امسال منعقد شد و امسال، اجرایی می شود.

عبارات مهم : آلمان

مدیر گروه همکاری های علمی بین المللی دانشگاه لرستان ادامه داد: این تفاهم نامه در برلین آلمان با حضور پروفسور محسن عادلی، عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان و از سرآمدان علمی کشور، دکتر بارانی (دانشگاه لرستان) و پروفسور هگ، از مقامات دانشگاه برلین آلمان، منعقد شد.
بارانی تصریح کرد: پذیرش دانشجویان دکترا در رشته نانوشیمی به صورت یکسان به وسیله دانشگاه لرستان و دانشگاه برلین آلمان انجام خواهد شد و این دانشجویان، دو سال را در دانشگاه لرستان و دو سال را در دانشگاه برلین، تحصیل خواهند کرد.
وی ادامه داد: در بخش پژوهشگری پسادکترا نیز، پژوهشگرانی که به صورت یکسان به وسیله دانشگاه لرستان و دانشگاه برلین، پذیرش علمی می شوند، به مدت یک سال در دانشگاه لرستان و یک سال نیز در دانشگاه برلین، دوره پژوهشگری را طی می کنند و گواهی معتبر از طریق دانشگاه لرستان با تأیید دانشگاه برلین، به آنها داده خواهد شد.
مدیر گروه همکاری های علمی بین المللی دانشگاه لرستان بیان کرد: تلاش این است که در مورد سایر رشته ها نیز همکاری های بین دانشگاهی با دانشگاه های معتبر دنیا، تقویت شود.
منبع:مهر
انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: آلمان | لرستان | همکاری | دانشگاه | دانشگاه | دانشجویان | برلین آلمان | پذیرش دانشجو


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog