دانلود جدیدترین کتاب های الکترونیکی فارسی و انگلیسی

دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی – فهرست جدیدترین کتاب های فارسی – دانلود مستقیم کتاب های ایرانی

گت بلاگز ورزشی ماجرای اختلاف میلیاردی پرسپولیس با حامی مالی

معاون حقوقی کلوب پرسپولیس از بدهی 21 میلیاردی حامی مالی به این کلوب خبر داد.

ماجرای اختلاف میلیاردی پرسپولیس با حامی مالی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ کلوب پرسپولیس همانند دو کلوب استقلال و تراکتورسازی با یکی از اپراتورهای گوشی به عنوان حامی مالی قرارداد بسته است ولی گفته می شود که این حامی مالی به تعهدات خود عمل نکرده و مسئولان پرسپولیس قصد دارند با این حامی مالی قطع همکاری کنند.

در حالی که گفته می شود اختلاف کلوب پرسپولیس با سامانه پیامکی یکی از تلفن های همراه است ولی معاون حقوقی کلوب پرسپولیس نظر دیگری در این مورد دارد.

عبارات مهم : اختلاف

علی جمشیدی راجع به این مطلب به خبرنگار ما گفت: ما قرارداد مستقیم با سامانه پیامکی نداریم بلکه با یکی از شرکت های این سامانه قرارداد داریم. براین اساس در تلاش هستیم که به طور مستقیم با این سامانه پیامکی در سال 97-96 قرارداد ببندیم تا جهت فصل آینده با مسئله مواجه نشویم
وی در ادامه عنوان کرد: حامی مالی کلوب هنوز چک هایش را پاس نکرده است و نزدیک به 21 میلیارد تومان بدهی دارد و ما خواهان پرداخت این مبلغ بدهی شدیم تا پرسشها مالی کلوب برطرف شود.
معاون حقوقی کلوب پرسپولیس راجع به ضرر وارد شده است به حامی مالی بیان کرد: ما کاری به این عنوان نداریم که حامی مالی دچار ضرر و زیان شده است است و فقط پولمان را می خواهیم و خواستار ارتباط مستقیم با سامانه پیامکی هستیم.
وی در آخر راجع به اختلاف به وجود آمده با وزارت ورزش و جوانان بابت حامی مالی خاطر نشان کرد:باشگاه پرسپولیس در آمد و بودجه ای ندارد و کمکی از سوی دولت به کلوب نمی شود. براین اساس جهت اداره کلوب نیاز به درآمد زایی داریم و منافع کلوب را دنبال می کنیم تا به حق و حقوق خود برسیم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اختلاف | قرارداد | پرسپولیس | ارتباط مستقیم | تیم پرسپولیس | اختلاف میلیاردی با حامی مالی | علی جمشیدی | معاون حقوقی کلوب پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog