دانلود جدیدترین کتاب های الکترونیکی فارسی و انگلیسی

دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی – فهرست جدیدترین کتاب های فارسی – دانلود مستقیم کتاب های ایرانی

ارسال لیست مدیران بازنشسته شهرداری به شورای شهر

سخنگوی شورای شهر از ارسال لیست مدیران شهرداری که مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می‌شوند، جهت اعضاى شورا شهر خبر داد.  ارسال لیست مدیرا..

ادامه مطلب

آمار تصادفات در کشور عزیزمان ایران ۱۰۰ برابر دنیا است / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که نقش پلیس در کم کردن تخلفات رانندگی، بسیار بازدارنده و موثر است و حضور پلیس راهور، هشدار دهنده هست، افز..

ادامه مطلب

جریمه مشمولان غایب خدمت سربازی مشخص شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: میزان جریمه مشمولان غایب جهت خدمت سربازی در جلسه کمیسیون مشخص شد که بر این اساس تقریباً همانند مفاد قانون بودجه سال ..

ادامه مطلب

دردسر کمبود جمعیت زنان در بعضی کشورها

به گزارش ایسنا، با استناد به اخبار رسانه ای ۱۱ کشور در دنیا وجود دارند که کم بودن تعداد زنان جهت مردان آنها دردسرساز شده است است. دردسر کمبود جم..

ادامه مطلب

صف طولانی ویزای عراق در پایتخت کشور عزیزمان ایران (عکس)

مسافران اربعین جهت دریافت ویزای عراق باید وقت زیادی را صرف کنند و در صف های طولانی منتظر بمانند. در تصویرهای زیر اوضاع صف های این زائران را مشاهده م..

ادامه مطلب

بیانیه انجمن حمایت از حقوق کودکان درپی قتل «اهورا»

در پی قتل «اهورا» به وسیله ناپدری‌اش، انجمن حمایت از حقوق کودکان بیانیه‌ای منتشر کرد. بیانیه انجمن حمایت از حقوق کودکان درپی قتل «اهورا» ..

ادامه مطلب

جزئیاتی از پرونده مدعی نمایندگی وزارت خارجه

فرمانده انتظامی استان فارس جزئیاتی تازه از پرونده کلاهبرداری که خود را نماینده وزارت خارجه معرفی و اقدام به صدور روادیدهای جعلی کرده بود را مطرح کرد. ..

ادامه مطلب

موبوگرام ناامن هست/ استفاده نکنید , مدیرعامل تلگرام

پاول دوروف، مدیرعامل تلگرام: «موبوگرام» ناامن است و توصیه‌ نمی‌کنم از آن استفاده کنید. مدیرعامل تلگرام: موبوگرام ناامن هست؛ استفاده نکنید ..

ادامه مطلب

در گفت‌وگو با الویری ، میثاق‌نامه شهرداران&quot، ولی و اگرهای امضای &quot

رئیس موقت منتخبین شورای شهر پنجم پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به تدوین میثاق‌نامه‌ شهرداران توضیحاتی را ارائه کرد.  ولی و اگرهای امضای &qu..

ادامه مطلب